امروز سه شنبه 20 مهر 1400

kadr
kadr
kadr
kadr
kadr

 

  • چگونه به سامانه ایران اشتغال اعتماد کنیم؟

سامانه ایران اشتغال ،قبل از هرگونه ثبت نام یا اخذ هزینه ای، اعتماد به سایت را حق مسلم کلیه کاربرانش می داند و خود را موظف می داند هرگونه شک و شبه ای را در این خصوص برطرف نماید از این رو به منظور اطلاع رسانی جامع و اعتماد سازی، مجوز های اخذ شده را به اطلاع کلیه کاربران میرسانیم.

 

  • مجوزهای سامانه ایران اشتغال

1.نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت صنایع و معادن
2.مجوز نشر بر خط از
مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

 

1.سامانه ایران اشتغال دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز تجارت الکترونیک (وزارت صنعت معدن و تجارت) کشور است که در گوشه سمت راست سایت درج شده و قابل مشاهده می باشد.

 

 

 

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیک فقط به سایت هایی تعلق میگیرد که از زوایای مختلف مورد بررسی مرکز توسعه تجارت الکترونیک (اینماد) قرار گرفته و پس از بررسی های به عمل آمده، موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از این مرکز شده است.

کاربران محترم میتوانند با کلیک بر روی لوگو اینماد که در گوشه سمت راست سایت درج شده از صحت نماد اعتماد الکترونیک اطمینان حاصل کنند، کلیه کاربران میتوانند به منظور اطمینان بیشتر از صحت نماد اعتماد الکترونیک آن را از طریق سامانه www.enamad.ir طبق راهنمای مندرج درتصویر زیر استعلام بگیرند.

پس از ورود به سامانه www.enamad.ir وارد بخش استعلام شوید سپس دامنه iraneshteghall.ir را در کادر مربوطه استعلام وارد نمایید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید، مشاهده خواهید کرد که یک کادر در قالب استعلام نمایش داده خواهد شد که اطلاعات سایت ایران اشتغال در آن درج گردیده است و بیانگر این است که سایت دارای مجوز مربوطه است و به ثبت رسیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.همچنین ما در ایران اشتغال مفتخریم به دریافت مجوز نشر بر خط به شماره پرونده 6022 به تاریخ صدور 28 بهمن ۱۳۹۶ و تاریخ اعتبار ۵ ساله

 

ضمن اینکه علاوه بر مجوز های مذکور، مانیز خود را موظف میدانیم با تمام وجود تلاش کنیم تا علاوه بر خدمتی نوین به کارجویان همواره از طریق اطلاعات مندرج در بخش تماس با ما سایت ، راهنمای شما کاربران محترم باشیم و در کلیه مراحل قبل اعم از ثبت نام و بعد از ثبت نام در کنار شما خواهیم بود و خود را موظف به پاسخگویی و پشتیبانی از شما میدانیم.

 

شدیدا مراقب سایت های بدون مجوز جهت استخدام باشید:

سایت های بسیاری با عناوین مختلف بدون هیچ مجوزی، اقدام به استخدام و اقدام به فریب، کار جویان در حیطه استخدام در منزل نموده اند.

به اطلاع میرسانیم سامانه ایران اشتغال تابع قوانین تجارت الکترونیک کشور است و دارای تمامی مجوزهای لازم در این حیطه می باشد. لذا به شدت مراقب دیگر سایت های بدون مجوز باشید.

 

اینماد
اینماد
آسان پرداخت
شاپرک
ایران کیش
پرداخت الکترونیک سامان

تمامی خدمات سامانه کار در منزل ایران اشتغال حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد

فعالیت های سامانه کار در منزل ایران اشتغال تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است و متعلق به وبسایت ایران اشتغال میباشد

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است